O naší firmě

Společnost Česká solární poskytuje od roku 2008 služby v oblasti solárních systémů. Dodává a instaluje solární elektrárny na střechy rodinných domů, škol, administrativních budov, skladů a výrobních hal. Systémy se dodávají na míru, a to včetně revizí i povinné administrace. Do dnešního dne nainstalovala společnost Česká solární s.r.o. 300 fotovoltaických elektráren. Stránky s tématem FVE jsou ZDE a stránky s referencemi FVE jsou ZDE.   

V posledních letech společnost začala dodávat i systémy větrání budov s rekuperací tepla a to bez potrubních rozvodů. Tyto systémy dokážou rychle a razantně snížit vlhkost a hlavně výskyt CO2 v budovách. Navíc systém umožní při plném větrání budovy uchovat uvnitř drahé teplo. Systémy se instalují do rodinných domů i všech dalších typů objektů, kde je potřeba jakkoli větrat. Samozřejmě vše se dodává také na klíč.

V neposlední řadě dodáváme tepelná čerpadla, a to kvalitních značek s plnými zárukami a perfektním servisem jako jsou například NIBE, Vailant, Panasonic a podobně. Tichá a úsporná tepelná čerpadla snižují náklady na vytápění a to až o 80%. Nezávazné kalkulace a návrhy poskytneme telefonicky nebo přes e-mail a samozřejmě vše bezplatně.

Hlavním mottem společnosti je vstřícnost, poctivost a profesionalita.

Poptávka